יולי 3

סייבר היי! אשמח להמלצות לגבי איך להיכנס לעולם של מחשבים מעבר לפשוט תכנות (יודעת c#) אלא סייבר וכל הדברים שמתווספים אליו (תקשורת מחשבים וכו)

1 תגובות
אוג׳ 7

 

היי שיר (:

שמי עדי ואני סטודנטית למדעי המחשב במסלול סייבר.

מציעה לך לחפש קורסים אינטרנטיים בנושא תקשורת מחשבים, יש קורסים חינמיים ממש טובים ונחשבים באתרים כמו udemy, coursera, udecity, edX.

גם האתר cybrary מכיל מאגר גדול מאוד של קורסים קצרים בנושא סייבר ותקשורת מחשבים מרמת מתחילים ועד לרמה מתקדמת.

באותם האתרים תוכלי למצוא גם קורסים בשפות תכנות אחרות אם תרצי ללמוד.

בנוסף, ממליצה לך לקרוא את מגזין אבטחת המידע Digital Whisper בקישור הזה - https://www.digitalwhisper.co.il/ . המגזין בעברית ומפורסם גיליון חדש שלו מידי חודש. הוא מכיל מאמרים ומדריכים על הרבה נושאים מעניינים ועדכניים באבטחת מידע ותקשורת - לדעתי מאוד מעניין, אני למדתי ממנו הרבה!

עוד דרך סופר כיפית לתרגל ולהתנסות בתחום הסייבר היא באמצעות פיצוח אתגרי Capture The Flag) CTF). זהו עולם שלם של תחרויות וחידות תכנות ומחשבים, בעיקר בתחום אבטחת המידע. תוכלי למצוא אתגרים כאלו בכל הרמות בקישור הבא: https://wheresmykeyboard.com/2016/07/hacking-sites-ctfs-wargames-practice-hacking-skills/ (בדרך כלל מפרסמים את הפתרונות של האתגרים האלו בהרבה אתרים כך שניתן להיעזר בהם במידת הצורך).

בהצלחה, אם תרצי לקבל הכוונה נוספת אשמח לעזור (:

Newest Posts
  • היי, יש לי עבודת בית ואשמח אם תעזרו לי :) והעבודה היא : להביא 2 הבדלים בין מערך לרשימה מקושרת.
  • היי יש לי מבחן במדעי המחשב ואשמח לעזרה בכמה שאלות - 1. מה זאת שפה רגולרית? האם אוטומט סופי דטרמיניסטי נחשב לשפה רגולרית? 2. כאשר שואלים אותי על האיבר האחרון במחסנית- הכוונה לראשון שנכנס? 3. מה זה Node? 4. איך יודעים מה הסיבוכיות/סדר הגודל של פעולה על מחסנית 5. איך אני כותבת פעולה שמקבלת מחסנית עם רצפים של מספרים ומחזירה את אותה מחסנית רק עם מופע אחד לכל מספר תודה מראש על העזרה!
  • היי קוראים לי ענבל, תלמידת כיתה יא במגמת מדעי המחשב ותוכנית הקלאב. לאחרונה התעניינתי בבניית משחק מציאות מדומה אך לצערי מצאתי רק תוכנה אחת חינמית והיא כולה בשפת c ואני לומדת java ו pycharm. אשמח אם מישהי שהתנסתה בנושא בעבר תוכל להמליץ לי על תוכנה

עוצב ונבנה ע״י Kukushka

© 2018 כל הזכויות שמורות לסייברגירלז