מרץ 25

תקועה בשיעורי בית

3 תגובות

התחלנו ללמוד פייתון ואני לא מבינה איך יוצרים משתנה. מישהי יכולה לעזור לי?

תודה מראש :)

מרץ 31

ואני אשמח להבין איך עושים המרה בין משתנים של מחרוזת ומספר?

אפר׳ 7

היי טל, על מנת להמיר משתנה מסוג אחד באותו משתנה אך מסוג אחר (אם הדבר אפשרי), נרשום:

<new_type>(<obj>)

לדוגמא, על מנת להמיר מחרוזת למספר:

age = "16" 
int_age = int(age)  

ועל מנת להמיר מספר למחרוזת:

age = 16 
str_age = str(age)  

מקווה שההסבר ברור, מוזמנת לפנות אליי אם יש לך עוד שאלות :)

 

אפר׳ 7

היי טלי, על מנת ליצור משתנה בפייתון, את צריכה "להצהיר" עליו. אתן לך דוגמא. אם אני רוצה ליצור משתנה מספרי שמבטא,לדוגמא, את מספר הילדים בכיתה(מסוג int בשפת תכנות), בעל ערך 23 אצטרך להצהיר עליו בצורה הבאה: num=23 כאשר "num" היא מילה בה בחרתי על מנת לתאר את המשתנה שלי. באותה מידה אוכל לבחור בכל מילה אחרת שארצה בהתאם לצורך שלי. כלומר, על מנת ליצור משתנה שם, אני צריכה להמציא לו שם (לבחירתי, בדוגמא - num) ולהשוות אותו לערך הרצוי (בדוגמא -23). אם ההסבר לא ברור לך, או במידה ויש לך עוד שאלות, את מוזמנת לשאול :)

Newest Posts
  • היי, יש לי עבודת בית ואשמח אם תעזרו לי :) והעבודה היא : להביא 2 הבדלים בין מערך לרשימה מקושרת.
  • היי יש לי מבחן במדעי המחשב ואשמח לעזרה בכמה שאלות - 1. מה זאת שפה רגולרית? האם אוטומט סופי דטרמיניסטי נחשב לשפה רגולרית? 2. כאשר שואלים אותי על האיבר האחרון במחסנית- הכוונה לראשון שנכנס? 3. מה זה Node? 4. איך יודעים מה הסיבוכיות/סדר הגודל של פעולה על מחסנית 5. איך אני כותבת פעולה שמקבלת מחסנית עם רצפים של מספרים ומחזירה את אותה מחסנית רק עם מופע אחד לכל מספר תודה מראש על העזרה!
  • היי קוראים לי ענבל, תלמידת כיתה יא במגמת מדעי המחשב ותוכנית הקלאב. לאחרונה התעניינתי בבניית משחק מציאות מדומה אך לצערי מצאתי רק תוכנה אחת חינמית והיא כולה בשפת c ואני לומדת java ו pycharm. אשמח אם מישהי שהתנסתה בנושא בעבר תוכל להמליץ לי על תוכנה

עוצב ונבנה ע״י Kukushka

© 2018 כל הזכויות שמורות לסייברגירלז